Breukelen Vroeger & Nu wandelroute
Die brug in New York kent iedereen, maar wist je dat de oorspronkelijke Brooklyn Bridge hier in Breukelen ligt? Deze Vroeger & Nu wandelroute brengt je langs monumentale buitenplaatsen, parken, rivier de Vecht, historische panden en genoeg gezellige terrassen en leuke winkels.
Op de informatieborden van de route zie je beelden van vroeger, zo geplaatst dat je de huidige situatie ziet vanuit hetzelfde perspectief als de fotograaf of kunstenaar van destijds. Zo is de wandeling niet alleen leuk maar ook leerzaam!
Klik hier voor de volledige routebeschrijving incl. alle informatiepanelen.
Ook het chique Kasteel Nijenrode meepakken? Dan kun je de wandelroute zelf nog iets uitbreiden. Het kasteel is slechts enkele keren per jaar geopend voor bezoekers, zoals met Open Monumentendag.
Neem alvast een kijkje
Dit ga je zien
Beschrijving
Klik hier voor de volledige routebeschrijving incl. alle informatiepanelen.
De route kan op ieder punt gestart worden, elk bord geeft een routebeschrijving naar het volgende bord.